74841
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlekurv

Handlevognen er tom.
 


Nyhetsmail

Motta våre nyhetsbrev

NRS Crush Water Shoe Women Grå 8.5

Superlette tur- og vannsport sko

Antall på lager:
1
Varenr:
30044.02.105
Dette produktet finnes i ulike varianter. Velg variant her:
Velg Variant her:
Velg Variant her:
Før 999,-
699,-
 ink. mva.

559,-   eks. mva.
Rabatt: 30%   %

Kjøp

30044.02.105 NRS  NRS Crush Water Shoe Women Grå 8.5 Superlette tur- og vannsport sko
30044.02.105 NRS  NRS Crush Water Shoe Women Grå 8.5 Superlette tur- og vannsport sko
Lenker: Produkt | Produsent | Support
NRS Crush Water Shoe Women
Superlette tur - vannsport og jobbsko
 
Inkl 2 reimer i nøytral farge og neon

Amerikas ”Most wanted” Populære allsidige Kajakk-Vannsportsko nå i salg i Norge!
 
NRS Chrush sko er  perfekt i en kajakk, på tur, reise, til jobb og fritid. Det er både en vannsko og en vanlig sko. Hoppe ut av båten og spasere til puben i stil. Flott padlesko dette, som er lett å ta på fot til tørrdrakt. Perfekt også til seiling, i båt, kano og sup 
 
    - Dette er en vanntett sko med drenering som ser like bra ut til vannsport som på byen/jobben.
 
    - De er superlett - mindre enn 214 gram! Minimalistisk konstruksjon reduserer også bruk av giftige lim.
 
    - Den øvre del er laget med DWR 1000 diner behandlet nylon og er lett å tørke.
    
     - Gummi sålen gir behagelig gange 
    
     - Den buede formen av skoen gir optimal funksjon over steiner og er naturlig for kajakk sittestilling.
 
    - Skoen har god drenering i sidevegger, såle og hæl for å raskt kvitte seg med vann.
 
    - Skum i mellomsåle gir demping, komfort og beskyttelse mot stokk og stein.
 
Se under tilbehør for Hydroskin wetsocks 0,5mm for kalde dager  
    
   

Sizing

SizeEURUKJP
Women's637423
Women's6.537.54.523.5
Women's 738524
Women's7.5395.524.5
Women's839.5625
Women's8.5406.5-
Women's940.5725.5
Women's9.541.57.526
Women's1042826.5
Women's1143.5927.5



Copyright © 2019 Tequila Sports Beyond AS - All rights reserved
Forretningssystem og netthandel er levert av MultiCase™ Norge AS

(3.18.6.21)